VŠECHNY BARVY NEPÁLU

vernisáž výstavy, školicí a kulturní centrum InGarden

Putovní prodejní výstava fotografií z himálajské přírody i ze života obyčejných lidí v Nepálu se po letech opět vrací do Prahy 10, kde v roce 2011 začínala – a tentokrát přichází s novou sadou fotografií.

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu dobročinného projektu Všechny barvy Nepálu / All Colours of Nepal / रंगीन नेपाल.
Vernisáž výstavy proběhne ve čtvrtek 16.3.2017 v 19:00 hodin ve školícím a kulturním centru InGarden v Praze 10, Nad Primaskou 45.

Vernisáž bude spojena s cestopisným promítáním „Jak se žije v Nepálu“ a potom promluví o projektu Vzdělání pro Nepál zástupce spolku Namasté Nepál, z.s.

Cílem putovní výstavy, nad kterou při jejím zahájení v roce 2011 převzal záštitu honorární konzul Nepálu v ČR Ing. Rajendra Shrestha, je získat finanční prostředky na výstavbu nových základních škol v chudém horském regionu Nepálu.

Koordinátorem projektu a pořadatelem výstavy je Jan Žalud, který ve spolupráci se svými přáteli a spolkem Namasté Nepál (www.namastenepal.cz) vybral více než 60 fotografií z Nepálu od sedmi autorů (Klára Jakešová, Zuzka Jeriová, Lukáš Kolísko, Marek Matuštík, Zlata Kolísková, Jan Pradáč, Yarda Volsicky, Dagmar Vyhnalkova a Jan Zalud). Všichni autoři se rozhodli věnovat veškerý výtěžek z prodeje svých fotografií ve prospěch projektu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

About the author